Otsi lõpetajat:

Inspiratsiooni juga Kuusemetsas

Lõputöö sisu on koostada portfoolio, mis väljendab enesereflektsiooni sisearhitektina oma loometegevuse näitel. Lisaks korraldab tudeng näituse/sündmuse kaastudengi portfoolio esitluseks. Näitus/ sündmus peab arvestama portfoolio sisuga, võimendama või suhestuma esitletava materjaliga, lisama sündmusele ruumilise mõõtme. Ruumilahendus võib olla installatiivne, kuid peab kätkema kõiki inimmeeltega tajutavaid aspekte.

Soovisin tuua esile Kertu loomeisiku ja tema inspiratsiooni alguspunkti. Lähtusin minimalistlikust lahendusest ja detailsusest töödes. Soov näidata esile kerkivaid ümaraid ja voolavaid vorme, mis läbib loomingut. Eesmärgiks tõlgendada autori inspireerivat keskkonda tema hinges ja sellestb tulenevalt toetada Kertu loomingut portfoolios

INSPIREERIVAD MATERJALID:

KANGAS

VESI

LOODUS

Kangas, mis on valmistatud looduslikest materjalidest ning sobib rohelusse kahju tekitamata. Bioplastik aitab tõlgendada vee ja valguse mängu, milles on soovitud saavutada loomul kuju. Idee on kavandatud kuusikusse. Looduses tardunud ja omandanud oma loomuliku voolava vormi. Kertu portfoolio kunstilinetäiendus ning värskendus.

KASUTATUD MATERJALID:

Bioplastik – glütserool, äädikas, maisitärklis, vesi

Puuvillane kangas

Looduslik värv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga