Otsi lõpetajat:

Sigrid Sitnikov

  • Disainiteaduskond
  • Interaktsioonidisain
  • MA
  • From an Obscure Prototype to a Market-Ready Product
  • Juhendaja: Peyman Pouryekta, MA ja Jamshid Alamuti, BA

See projekt toob näite teekonnast, mille käigus püütakse ebaselge prototüüp viia turu- valmisoleku varajasse etappi. Sõltumata sellest, kas prototüüp on sündinud kooliprojekti või häkatoni tulemusena, on tõenäoline, et sellest võib saada toode või teenus.

Disainitudengina lõppesid minu kohustused kooliprojektiga sageli niipea, kui tegin lõppettekande mentoritele ja ettevõtetele, kellega koostööd tegime. Mul polnud aimugi, millised on järgmised sammud, et pakutud lahendust võiks rakendada reaalses maailmas. Olles Tangible Design kursuse lõpetanud prototüübiga, asusin teele, et teada saada, mis peaks juhtuma, et sellest saaks turuvalmis toode ja milline raamistik on selleks kõige tõhusam.

Lõputöös tutvustatakse Double Diamond raamistikku, Build-Measure-Learn raamistikku ja meetodeid, mida kasutati mängu The Reach põhitoote defineerimiseks ja selle varajaste kasutuselevõtjate leidmiseks. Selle projekti tulemuseks on hinnang The Reach Game turule toomise teekonnale ja toote uus täiustatud versioon.

Reach mäng
Teekond

http://thereachgame.com